Previous slide
Next slide

XT sport SÜGISROGAIN

Aeg ja Koht

18 september 2021 

 

Võistluskeskus asub Audentese Paunküla spordi-ja noortelaagri territooriumil. Paunkülas Harjumaal. https://goo.gl/maps/JVU4zpF1tmUWjowt5

GPS jälgimine

Pildid

1) XTsport Sügisrogain 2021 sept START- Rõõsa – Edith Madalik

https://photos.app.goo.gl/j3EMfmijNjwpetfW6

2) XTSport Sügisrogain 2021 sept MAASTIK – Rõõsa – Edith Madalik

https://photos.app.goo.gl/VrJTaf3hf7w3Y5V47

3) XTsport Sügisrogain 2021 sept FINIŠ – Rõõsa – Edith Madalik

https://photos.app.goo.gl/JuUKJ6Qk96z3RPm86

4) XTsport Sügisrogain 2021 sept AUTASUSTAMINE – Rõõsa – Edith Madalik

https://photos.app.goo.gl/vibTvxcags76RJCH7

 

 

Ajakava

10:00 Avatakse võistluskeskus

12:00 4h rogain START

12:30 3h rogain (Ratas, Pere, Noored) START

15:30 3h rogain kontrollaja lõpp

16:00 4h rogain kontrollaja lõpp

17:00 Autasustamine

 

KAART

 

Rogaini kaart. Mõõtkava 1:20:000, mõõtuduga ca. A3,, veekindel.

Täiendused ja parandused suvi 2021.

Põhjasuund on kaardi servaga võrreldes pisut diagonaalis.

 

KONTROLLPUNKTID:

Maastikul on 45 KP-d  väärtustega vahemikus 2-9. Punktide väärtuste summa on 215

Rattaraja KP on samad jalgsirogainiga!  

Rajal on 45 punkti ja iga osaleja vastutab ise oma SI mahtuvuse eest!

Optimaalne kõiki punkte läbiv linnulennuline teekonnapikkus on  ca 38 km. 

Enamus punktidest on kinnitatud trossiga ja tähistatud orienteerumis prisma ja punavalge lindiga. Kui punktijaam või prisma peaks olema kadunud, mida võib käidavates kohtades juhtuda, siis palume sellest teada anda korraldajate telefonile, mille leiate võistuskaardilt.

 

RADA:  

Maastiku läbitavus on heast halvani. Tihe teede ja sihivõrk annab võimalused kiireks liikumiseks. Takistuseks saavad olla ainult künkad, mis on üllatavalt kõrged. 

Soovitatavad abivahendid: kell, kompass ja veekindel marker

 

JOOGIPUNKT

Joogipunkti rajal ei ole!

 

OHUKOHAD

Teel liigeldes tuleb järgida liikluseeskirju ning ohutust.

Ratturid peavad olema suurtel kiirustel väga tähelepanelikud, kuna autode ning inimeste tihedus on maastikul suur. Rõõsa matkarajad on kitsad ja seal peab olema ettevaatlik nii jalakäijate ja vastutulevate jalgrataste suhtes! 

 

RATTARADA

Kaardil on teed-rajad jooksu orienteerumise tingmärkidega. Kaart kajastab suhteliselt tõest infot radade ja sihtide läbitavuse kohta. 

Rattarajal esineb punkte kuhu ei vii teed ega rajad.

Paljud punktid asuvad teede-radade kõrval asuvatel objektidel s.t. et seal tuleb teha punkti võtmiseks mõni jooksusamm. 

Rataste maha jätmine on omal vastutusel.

Rattapesu ei ole võistluskeskuses organiseeritud.

 

SEKRETARIAAT

Sekretariaadis kontrollitakse ning nullitakse kõikide võistlejate SI kaardid. Palume koheselt isiklikud SI-d võtta sekretariaati kaasa!

Materjalide jagamine toimub võistkonna rinnanumbri järgi. Sellekohase info leiate kodulehelt ning võistluskeskuses infotahvlilt.

 

NB! Haaknõelad rinnanumbrite kinnitamiseks palume võistlejatel ise kaasa võtta.

Autovõtmed saab jätta sekretariaati hoiule.

NB! SI-kaart on vajalik kinnitata randmele mitte eemaldatava randmepaelaga (võistlusmaterjalide kotis), soovitame purunemise vältimiseks tugevdada randmepaela kleeplindiga. Randmepaela purunemisel trahv 50 punkti.

 

PESU JA WC

Võistluskeskuses on WC-d. 

Pesemist me seekord korraldada ei saa!(pesemist ei ole)

 

SÖÖMINE

Peale võistlust ootab soe supp. Sööma minnes palume kaasa võtta toidutalong, mille saate stardimaterjalidega. (Söömine toimub õues)

 

KEELUALAD

Keelualad on ära toodud juhendis. 

 

PARKIMINE

Parkimiseks on kaks parklat üks on võistluskeskuses teine 250m kaugusel. Kui võistluskeskuse parkla saab täis, tuleb parkida teise parklasse, sissesõidu tee äärde (väga kitsas)  parkida ei tohi!    

 

AUTASUSTAMINE

Autasustamise algus kell 17.00. 

Autasustatakse vastavalt võistlusklassis osalenud võistkondade arvule.

 

PROTESTID

 

Proteste võistlusreeglite rikkumiste ja selgitusi raja läbimise kohta saab kohtunikele esitada võistluspäeval kuni kella 16:30-ni. Protestidega tegeleb ning lahendab võistluse žürii: Randy Korb, Margus Marrandi, Jüri Joonas.

 

COVID19 info

Vastavalt COVID-19 haigust põhjustava koroonaviiruse SARS-CoV-2 leviku laialdase tõusu ja EV valitsuse* poolt kehtestatud meetmetele, oleme kehtestanud ka XTsport SÜGISROGAIN-il osalemiseks rangemad tingimused. See tähendab, et võistlustel saavad osaleda üksnes vaktsineerimise kuuri läbinud, COVID-19 haiguse läbi põdenud või negatiivse testi tulemusega täiskasvanud. Kõik kolm tingimust eeldavad tõendavat sertifikaati. Alla 18-aastastele antud osalemise piirangud ei laiene. 

Tingimustest lähemalt: – COVID-19 haiguse läbi põdenud viimase 6 kuu jooksul. Vajalik tõendamiseks sertifikaat. – COVID-19 testimine: Euroopa Liidu terviseohutuse komitee heaks kiidetud antigeeni test (edaspidi kiirtest) peab olema tehtud kuni 48 tundi enne võistlust. Või COVID-19 haigust põhjustava koroonaviiruse PCR test peab olema tehtud kuni 72 tundi enne võistlust. Vajalik tõendamiseks sertifikaat. – Võistleja on läbinud COVID-19 haiguse vastase vaktsineerimise kuuri, saavutanud viimase vaktsiini doosi järel maksimaalse kaitse. Vajalik tõendamiseks sertifikaat.

Vaktsineerimise-, põdemise- ja testijärgselt saab sertifikaadi (edaspidi koroonapass) vastava teenusepakkuja käest või luua see patsiendiportaalis www.digilugu.ee ning sealt ka alla laadida. Koroonapassi esitamiseks korraldajatele on järgnev võimalus: 

Saata koroonapass elektrooniliselt aadressile info@xtsport.ee hiljemalt 17.09.21, kell 20:00. Koroonapasside saatjatele tagatakse konfidentsiaalsus ning neid ei edastata kolmandatele isikutele. 

NB! Kui teil on haigustunnused, siis jääge koju. Kui te olete võistluseelsetel päevadel kokku puutunud nakatunuga, siis jääge samuti koju. (ka need osalejad, kes omavad vaktsineerimispasse!!!)

Loodame kõikide osalejate mõistvale suhtumisele!

Toetajad