Osalejad

Nimi Perekonnanimi Võistkond Klass
Heimar Steinpilm Eesti Energia Spordiklubi VABA H
Joonas Kuuskla Kalapulk VABA D
Timmo Tammemäe Tammemäe kolm põlvkonda PEREKOND
Sören Tammemäe Tammemäe kolm põlvkonda PEREKOND
Pärt Tammemäe Tammemäe kolm põlvkonda PEREKOND
Urmas Tammemäe Tammemäe kolm põlvkonda PEREKOND
Ragnar Leimann 115. lend HH 40
Taavi Tamkivi 115. lend HH 40
Aimar Liiver Insufficient resources VABA H
Marika Jäädmaa Metsakakud VV 55DH
Tõnu Jäädmaa Metsakakud VV 55DH
Alvar Suisalu CC Rota Mobilis RO HH
Vermo Siim Pargijooksud RO HH
Mari Ann Mahla Mari RO DD
Erkki Vähi Footonid RO HH
Timo Vähi Footonid RO HH
Ahti Heinla Pikachud PEREKOND
Miina Heinla Pikachud PEREKOND
Margus Maidla 25+ paar suve DH 40
Margit Maidla 25+ paar suve DH 40
Mihkel Mahla Mihkel RO HH
Grethe-Johanna Ploompuu Asjapulgad DH
Roland Jairus Asjapulgad DH
Aivo Kaljumäe MV & CO DH 40
Marlen Valgma MV & CO DH 40
Aleksei Fursov BikeForFun RO HH
Susan Pihelgas Vallatud latatarad DD
Carolin Vaiksalu Vallatud latatarad DD
Leila Malva Kõbusad ja lõbusad RO DD
Karin Kriis Kõbusad ja lõbusad RO DD
Eduard Pukkonen Eduard Pukkonen RO HH
Katriin Alasoo Latatarad rattal RO DD
Karin Koppel Latatarad rattal RO DD
Koit Veeorg KoHa HH 40
Hannes Kase KoHa HH 40
Merili Palu Team Fibenol DH
Rihard Rohtla Team Fibenol DH
Liisa Rohila Team Fibenol DH
Anti Kaljumäe Rockhill PEREKOND
Kretel Kaljumäe Rockhill PEREKOND
Mirtel Kaljumäe Rockhill PEREKOND
Marten Kaljumäe Rockhill PEREKOND
Mihkel Adler Jamaika VABA H
Kaupo Kaljumets Metsamehed HH
Tarmo Tolm Metsamehed HH
Martin Rohtsalu Mustikale DH
Jürgen Arund Mustikale DH
Merlin Langebraun Mustikale DH
Kaido Nurja Pargijooksud.ee II RO HH
Alo Süvari Kiiret Pole RO HH
Märten Henrik Pais HP-Sport Team Kulgejad DH
Liina Vesilind HP-Sport Team Kulgejad DH
Veiko Busch Hulkujad DH 40
Maris Kaju Hulkujad DH 40
Tenno Alamaa metsakulgur RO HH
Raul Olesk metsakulgur RO HH
Mihkel Reimaa Limoncello Peasants DH
Anu Redi Limoncello Peasants DH
Eron Adoberg Limoncello Peasants DH
Evelin Koor Igale poole jooksen DD
Kristi Ploom Igale poole jooksen DD
Argo Miller Täiega Rappa Rabahundid HH
Lauri Valdmaa Täiega Rappa Rabahundid HH
Kristina Vesilind HP Sport Team Rõõmulind DD 40
Margit Rõõm HP Sport Team Rõõmulind DD 40
Mehis Muru NOBE Tempo HH
Tarmo Siimsaare NOBE Tempo HH
Henn Zvorovski HP Sport Team Ananass VABA H
Helen Alliksoo 12,7 mm PERE PEREKOND
Kristjan Alliksoo 12,7 mm PERE PEREKOND
Kaspar Alliksoo 12,7 mm PERE PEREKOND
Reigo Lehtla SAKU MARATON DH
Pärtel Piirimäe SAKU MARATON DH
Maarjaliisa Umb SAKU MARATON DH
Maris Terno Mannid DD
Maris Palopääl Mannid DD
Piret Urmet MPM RO DD
Marje Ott MPM RO DD
Raini Valgma SAQ SC HH 40
Tarmo Alasoo SAQ SC HH 40
Sven Liivand Twister Adventure HH 40
Tiit Tähnas Twister Adventure HH 40
Kaili Allik Kolm uba DH
Pirgit Rõuk Kolm uba DH
Silver Sõber Kolm uba DH
Markko Sinkkonen Blond Hüljes DH 40
Krista Kasemaa Blond Hüljes DH 40
Gerrit Kanarbik Känarbikud PEREKOND
Madli Kanarbik Känarbikud PEREKOND
Meelis Luhtla Tiim Torso HH
Sten Berg Tiim Torso HH
Jonatan Karjus Tiim Torso HH
Merike Haugas Kiigemäe pere PEREKOND
Indra Johanson Kiigemäe pere PEREKOND
Jaak Kanniste Üksik siil udus RO HH
Jan-Erik Nõmtak Eksinud 60 sekundiga RO HH
Märten Mõttus Vedela Reie Vellod HH 40
Aiko Aigro Vedela Reie Vellod HH 40
Allar Ninn Vedela Reie Vellod HH 40
Tõnu Tänav Rae Rebijad RO HH
Veiko Pak Rae Rebijad RO HH
Priit Poopuu Nordwood RO HH
Paul Poopuu Timo ja Paul PEREKOND
Timo Poopuu Timo ja Paul PEREKOND
Dagmar Vlassov Porgand PEREKOND
Jüri Vlassov Porgand PEREKOND
Richard Vlassov Porgand PEREKOND
Oliver Immato Metsapeatus HH
Viljar Grauen Metsapeatus HH
Risto Laanoja Metsapeatus HH
Triin Vanem Jookseme Ainult Allamäge DH
Mari-Ly Häitson Jookseme Ainult Allamäge DH
Anti Pärtel Jookseme Ainult Allamäge DH
Helika Arm Jookseme Ainult Allamäge DH
Merike Mumme Lumejänesed RO DD
Ruth Pallo Lumejänesed RO DD
Tõnu Ilves Lynx-Lynx VV 55DH
Elin Ilves Lynx-Lynx VV 55DH
Hanna Lindeberg Rähnid Põõsas PEREKOND
Mart Lindeberg Rähnid Põõsas PEREKOND
Kert Lindeberg COMBICON RO HH
Arno Bachaus Team 30+ HH 40
Alar Rähn Team 30+ HH 40
Rita Siniväli Wild Catz VV 55DD
Maret Viira Wild Catz VV 55DD
Mattis Alliksoo Mats ja Kats RO DH
Katrin Oolmets Mats ja Kats RO DH
Jüri Lember Samarkandia HH
Oskar Soop Samarkandia HH
Kalle Tammjärv Okaskuup VV 55DH
Marika Tammjärv Okaskuup VV 55DH
Janar Mees Metsatuka RO HH
Leho Lehes Nõiutud Kompass RO HH
Evely Kangur Kangur.ee DH 40
Priit Kangur Kangur.ee DH 40
Tiina Krutob Waterworld.ee VV 55DH
Einari Talviste Waterworld.ee VV 55DH
Viivi-Anne Soots Team Büfa DH 40
Kait Vahter Team Büfa DH 40
Kersti Rahnel Kondajad DD 40
Raili Nugin Kondajad DD 40
Hirvo Rannu Mongolian Adventure Team HH 40
Karin Kallisma-Julge Paras Pähkel DH
Jari Julge Paras Pähkel DH
Maie Tali Forest VV 55DH
tiit Tali Forest VV 55DH
Inga Petuhhov Mäger&Co DH 40
Meelis Karp Mäger&Co DH 40
Riina Salumäe Kraed DD
Maili Vilson Kraed DD
Tiina Lahesalu KuusAlust DH 40
Kärt Käärst KuusAlust DH 40
Rain Käärst KuusAlust DH 40
Ahto Karu Uitajad VABA H
Epp Voitka Segajad DD 40
Viiu Käsik Segajad DD 40
Kaido Hallik Õnnevalem HH 40
Eduard Taivere Õnnevalem HH 40
Madis Osjamets Tramm HH 40
Tarmo Maiste Tramm HH 40
Maire Kivimurd Krokodill VV 55DH
Aleksander Parnabas Krokodill VV 55DH
Vladimir Sidorov VS RO HH
Kaspar Aarna Särts VABA H
Anti Aasma jälle eksinud HH
Aivar Aasma jälle eksinud HH
Liudmyla Koloda Schostka DH 40
Dmytro Koloda Schostka DH 40
Tiina Muts Family Power PEREKOND
Johannes Mattias Toome Family Power PEREKOND
Joonas Sevastian Toome Family Power PEREKOND
Marju Muts Family Power PEREKOND
Markus Markov Family Power PEREKOND
Hellin-Heilika Õunmaa Präänikud DH 40
Andres Õunmaa Präänikud DH 40
Siim Saidla Skispirit VABA H
Rain Vellerind ULtRA VV 55DH
Vivika Peets ULtRA VV 55DH
Elina Lasseron Hunt VV 55DD
Rita Ojala Hunt VV 55DD
Kersti Jääger Muhu1 DD
Pille Vinne Muhu1 DD
Merike Vanjuk Naudime loodust DD 40
Sirli Zupping Naudime loodust DD 40
Tea Pärnik Naudime loodust DD 40
Zaira Sorokina Hämmelung DH 40
Margus Lehtme Hämmelung DH 40
Siiri Mere MarMor PEREKOND
Morten Mõttus MarMor PEREKOND
Evelyn Himma Rändajad DD 40
Merike Mets Rändajad DD 40
Raul Sankovski Punkt leitud RO HH
Inga Petuhhov Mäger&Co DH 40
Meelis Karp Mäger&Co DH 40
Risto Laanoja Kuupea RO HH
Jano Järvelaid Vigade parandus DH 40
Laidy Proosväli Vigade parandus DH 40
Alari Saarepera käpikud RO HH
Kristina Saarepera käpikud RO HH
Joonas Hendre Mannaro DH
Kristiina Hendre Mannaro DH
Veiko Pak Üksik Rebija RO HH
Jaak Kanniste Üksik siil udus RO HH
Mirjam Karp Lendorav DD 40
Mirja-Lenna Lokuta Lendorav DD 40
Velve Põldoja Lendorav DD 40
Grete Johanna Korb XT sport matkarajal NOORED
Maria Kaljur XT sport matkarajal NOORED
Marta Mälberg XT sport matkarajal NOORED
Miriam Paesüld XT sport matkarajal NOORED
Emma Lume XT sport matkarajal NOORED
Regina Kaal Kohila Jumping DD
Birke Pikkoja Kohila Jumping DD
Kristina Pärg Kohila Jumping DD
Andres Käver Edge10 RO HH
Terje Jäär RTJ DH 40
Rainer Jäär RTJ DH 40
Hannes Luidalepp OK Laktaat HH 40
Kristjan Karabelnik OK Laktaat HH 40
Alan Vask Töllerdised Uno RO HH
Indrek Reitsak Enimal RO HH
Jan-Erik Nõmtak Eksinud 60 sekundiga RO HH
Heret Annus Lepikust DH 40
Janek-Steve Annus Lepikust DH 40
Neeme Loorits SASS DH
Hedi Laigar SASS DH
Daria Tomash SASS DH
Olga Komissarova 3 põrsakest PEREKOND
Rain Aava 3 põrsakest PEREKOND
Oskar Aava 3 põrsakest PEREKOND
Tanel Kalm Värska RO HH
Indrek Mahla Värska RO HH
Marko Külaots DATAFOX HH 40
Gert Müürsepp DATAFOX HH 40
Veikko Tamlak Fratelli Libahunt VV 55HH
Veiko Mataloja Fratelli Libahunt VV 55HH
Tarmo Saare Klemmide Sõbrad VV 55HH
Gert Saamann Klemmide Sõbrad VV 55HH
Heiki Pajuste HP-Sport team Plus DH 40
Juula Orav HP-Sport team Plus DH 40
Helis Pajuste HP-Sport team DD
Heleri Pajuste HP-Sport team DD
Merle Lilleoru Sääsehirm DD 40
Jaanika Parts Sääsehirm DD 40
Marje Viirmann Lendorav VV 55DH
Mati Preitof Lendorav VV 55DH
Tarmo Margat Best of KDP98 RO HH
Raivo Prants Best of KDP98 RO HH
Kristian Esula Reserv HH 40
Martin Aunin Reserv HH 40
Pirkko Külanurm Kilomeetrid ja liitrid RO DD
Kirly Sadam Kilomeetrid ja liitrid RO DD
Riika Ploompuu Tosin DH 40
Ilmar Raap Tosin DH 40
Heli Zvorovski Saba DD 40
Pille Tiis Saba DD 40
Airika Lainoja Infopesa DD
Aili Kangro Infopesa DD
Kaie Kõrtsini Leekiv Apelsin DD 40
Mari-Liis Valgeväli Leekiv Apelsin DD 40
Marge Erm Twister Adventure Team RO DH
Erki Erm Twister Adventure Team RO DH
Urmas Sassian Twister Adventure Team RO DH
Jürgen Esinurm Töllerdised Turbo RO HH
Tanel Merigan Töllerdised Turbo RO HH
Jüri Kadaja Metsakolli sõbrad HH 40
Peep Elmeste Metsakolli sõbrad HH 40
Ülar Aasa Sneaky Kamikaze Pilots HH
Toomas Eilat Sneaky Kamikaze Pilots HH
Rick Schmidt Pingviinid DH
Jana Sahva Pingviinid DH
Riivo Kiljak RoadWolf HH
Kristo Proosväli RoadWolf HH
Kai Treier Kiire jalutuskäik VV 55DH
Arvo Raja Kiire jalutuskäik VV 55DH
Kristo Keevend Kristo ja Triinu DH 40
Triinu Keevend Kristo ja Triinu DH 40
Marika Mander Tuuletallajad DH
Heiko Mander Tuuletallajad DH
Inga Lips Lipsuga metsas DH 40
Urmas Lips Lipsuga metsas DH 40
Ago Lauri Laurid PEREKOND
Hugo Lauri Laurid PEREKOND
Katrin Parts Inlook Color - meie värvime DH 40
Margus Parts Inlook Color - meie värvime DH 40
Priit Roosnupp Omas Tempos DH 40
Moonika Roosnupp Omas Tempos DH 40
Toetajad