Osalejad

Lehel kuvatakse nii kogu sarjale kui üritusele registreerunuid.

Nimi Perekonnanimi Võistkond Klass
Fred Viidul BandEesti RO HH
Siim Lannes Jõuluks koju HH 40
Priit Lopsik Jõuluks koju HH 40
Erik Aibast TREK RO HH
Timmo Tammemäe La Sportiva / Jõeste Presidendiks HH
Hannes Kuslap ohukolmnurk HH
Karl Martin Voovere ohukolmnurk HH
Krister Kasemaa ohukolmnurk HH
Märt Rohtla Automaatikud PEREKOND
Monika Rosin Automaatikud PEREKOND
Frank Rohtla Automaatikud PEREKOND
Rafael Müürisepp Automaatikud PEREKOND
TAAVI KAINEL Suprema RO HH
Tauri Valk Tirimelõpuni RO HH
Sander Kuusk Tirimelõpuni RO HH
Heiti Hallikma HH RO HH
Agur Jõgi Mõmmibeebi PEREKOND
Laura Jõgi Mõmmibeebi PEREKOND
Kertu Jõgi Mõmmibeebi PEREKOND
Jaanika Toom Mõmmibeebi PEREKOND
Anastasija Pahhomenkova SRD NS PEREKOND
Sofia Pahhomenkova SRD NS PEREKOND
Aivo Kaljumäe A-Tiim HH 40
Anti Kaljumäe A-Tiim HH 40
Kert Lindeberg Meie Kaks PEREKOND
Björn Martin Lindeberg Meie Kaks PEREKOND
Tiina Lahesalu KuusAlust DD 40
Kärt Käärst KuusAlust DD 40
Hanna Lindeberg Rähnid põõsas PEREKOND
Mart Lindeberg Rähnid põõsas PEREKOND
Lauri Malsroos Tihe Tirija DH
Kristel Tukk Tihe Tirija DH
Kätlin Toom SUUSA ÄSSAD NOORED
Mari-Liis Jukk SUUSA ÄSSAD NOORED
Kadri Ustav HP-Sport team Inferno RO DH
Tõnis Ustav HP-Sport team Inferno RO DH
Mait Mändmets MM RO HH
Konstantin Razdolski SRD noored KVA NOORED
Vadim Tervonen SRD noored KVA NOORED
Alisa Melnitsuk SRD noored KVA NOORED
Margus Maidla Mõisakad DH 40
Margit Maidla Mõisakad DH 40
Meelis-Mait Sildoja Kaavere HH 40
Veiko Vaade Kaavere HH 40
Karin Kallisma Paras Pähkel DH
Jari Julge Paras Pähkel DH
Liisi Viljalo Käokellukesed DD
Liina Ränk Käokellukesed DD
Mai Peksen Käokellukesed DD
Kristi Koger Tahan sauna! RO DH
Marek Zahkna Tahan sauna! RO DH
Saskia Muru Tahan sauna! RO DH
Raul Sankovski Punkt leitud RO HH
Eduard Pukkonen Spordilinn VV 55HH
Mati Preitof Spordilinn VV 55HH
Arvi Käärd Arvi ja Jüri VV 55HH
Jüri Rokko Arvi ja Jüri VV 55HH
Rain Eensaar La Sportiva / Jõeste Presidendiks HH 40
Silver Eensaar La Sportiva / Jõeste Presidendiks HH 40
Ethel Eensaar Kevad RO DD
Regina Kaal Kevad RO DD
Riho Taba TEMPO PEREKOND
Robert Taba TEMPO PEREKOND
Rita Siniväli WILD CATZ DD 40
Maret Viira WILD CATZ DD 40
Grete Johanna Korb XT Sport JOKA NOORED
Anett Liisa Parts XT Sport JOKA NOORED
Ingrid Ranna RARA VV 55DD
Ülle Raudsepp RARA VV 55DD
Maire Limberg Veskioravad VV 55DH
Aare Limberg Veskioravad VV 55DH
Reet Reimann Veskioravad VV 55DH
Neeme Loorits SASS DH 40
Anneken Lemberg SASS DH 40
Maris Roosipuu AIMAR VV 55DH
Aivar Meindok AIMAR VV 55DH
Janoš Nikopensius Värska Originaal RO HH
Indrek Mahla Värska Originaal RO HH
Madis Osjamets Viimase minuti tramm HH
Mati Mägi Viimase minuti tramm HH
Anne Viilma Kolga 1 PEREKOND
Georg Viilma Kolga 1 PEREKOND
Marta Viilma Kolga 1 PEREKOND
Erkki Vähi Kruiisijad DH
Kaisa Vähi Kruiisijad DH
Kaido Nurja Pargijooksud 2 RO HH
Vermo Siim Pargijooksud RO HH
Vladislav Pahhomenkov SRD team KP HH 40
Viktor Kassatkin SRD team KP HH 40
Alar Viitmaa Viljandi Tööjõureservid RO HH
Margus Mäll Cava team RO DH
Perit Post Cava team RO DH
Jano Järvelaid Cava team RO DH
Igor Zurjari-Ossipov Krips&Kraps PEREKOND
Dimitri Zurjari-Ossipov Krips&Kraps PEREKOND
Raul Viitmaa Staier RO HH
Sofia Bogatsova Srd noored VS NOORED
Viola Nikitina Srd noored VS NOORED
Anu Käver Edge 10 RO DH
Andres Käver Edge 10 RO DH
Tarmo Margat Best of KDP98 RO HH
Janar Janno Best of KDP98 RO HH
Raivo Prants Best of KDP98 RO HH
Marko Tutt Maagilise Reiki Meistrid HH
Rimo Timm Maagilise Reiki Meistrid HH
Tõnis Piirisild O+ DH 40
Pille Vinne O+ DH 40
Marge Erm Twister Adventure Team RO DH
Erki Erm Twister Adventure Team RO DH
Urmas Sassian Twister Adventure Team RO DH
Allan Sülla YXI RO HH
Jaanus Aus A5 PEREKOND
Andreas Aus A5 PEREKOND
Marek Karm Mapest/SK100 RO HH
Märt Rohtla Automaatikud PEREKOND
Monika Rosin Automaatikud PEREKOND
Frank Rohtla Automaatikud PEREKOND
Rafael Müürisepp Automaatikud PEREKOND
Sander Mirme Ilmäraeksimatud HH
Riivo Roose Ilmäraeksimatud HH
Taimo Lipp Kesk 21 HH 40
Elar Toonmaa Kesk 21 HH 40
Urmas Tammemäe Tammemäed PEREKOND
Marie Tammemäe Tammemäed PEREKOND
Martin Vilismäe NOBE HH
Mehis Muru NOBE HH
Vello Loorits Rajaotsijad DH 40
Tanel Raja Rajaotsijad DH 40
Tiina Raja Rajaotsijad DH 40
Erik Keerberg Voolk & džoin DH 40
Kaidi Ottis Voolk & džoin DH 40
Veiko Pak Kadarbiku RO HH
Tiit Tiivoja Kadarbiku RO HH
Dagmar Vlassov Vlassovid DH 40
Jüri Vlassov Vlassovid DH 40
Kaire Kimsen Kim-sen DD 40
Kadri Kimsen Kim-sen DD 40
Alex Kokk Ahh & Ohh RO HH
Kajar Laus Ahh & Ohh RO HH
Eleri Hirv Jänene RO DD
Kirill Klenski CoxArt HH 40
Leonid Malikov CoxArt HH 40
Ilja Radjuhhin CoxArt HH 40
Erik Jõgi CoxArt HH 40
Maigi Mäela Masha ja karu RO DD
Alar Voitka Voitkad DH 40
Maili Reinberg-Voitka Voitkad DH 40
Siiri Poopuu Not Lost PEREKOND
Timo Poopuu Not Lost PEREKOND
Lilian Poopuu Not Lost PEREKOND
Oliver Poopuu Not Lost PEREKOND
Martin Rohtsalu Veerevad kivid PEREKOND
Jaak Rohtsalu Veerevad kivid PEREKOND
Helen Kübar Poeesia RO DD
Nele Marrandi Onu Tomi onnike DH 40
Toomas Marrandi Onu Tomi onnike DH 40
Janek Kähr Kännimäbi HH
Martin Simpson Kännimäbi HH
Janar Mees Metsatuka Dünamo RO HH
Liisi Uusmaa Roadwolf lapsed NOORED
Glen Eric Kokk Roadwolf lapsed NOORED
anu piiroja väsimatud-anu jooksutrennid DH
raio piiroja väsimatud-anu jooksutrennid DH
alari lumberg väsimatud-anu jooksutrennid DH
Tõnu Tänav Tõnnid RO HH
Tõnis Haldna Tõnnid RO HH
Kadi Kuusk KaMa DD
Madli Käämer-Zirk KaMa DD
Heret Annus Unlimited DH
Janek-Steve Annus Unlimited DH
Hanno Eerme Tervislik liikumine RO DH
Ingrid Arroküll Tervislik liikumine RO DH
Kairi Ahven Tervislik liikumine RO DH
Üllar Pärnaste Tervislik liikumine RO DH
Margit Rõõm Rõõmuga metsas DD
Maire Pärn Rõõmuga metsas DD
Laura Joonas Saue Kased DH
Marko Tammist Saue Kased DH
Esta Tamm Puus ja põlv DD 40
Tiina Kartau Puus ja põlv DD 40
Maire Nõmmik Puus ja põlv DD 40
Alvar Suisalu CC Rota Mobilis RO HH
Janek Leer CC Rota Mobilis RO HH
Lea Tusis MeriLõvi VV 55DD
Mare Purde MeriLõvi VV 55DD
Rita Ojala Hunt DD 40
Elina Lasseron Hunt DD 40
Arno Bachaus Team 30+ HH 40
Alar Rähn Team 30+ HH 40
Margus Varik Mustikasööjad RO DH
Mirjam Muhk Mustikasööjad RO DH
Mihkel Järve Porgur RO HH
Tarmo Tarlap Porgur RO HH
Vladimir Sidorov VS RO DD
Anne Arold ANTI VV 55DD
Tiiu Kaasik ANTI VV 55DD
Hirvo Rannu Mongolian Adventure Team HH 40
Margus Marrandi Mongolian Adventure Team HH 40
Sven Liivand Twister Adventure HH 40
Meelis Merenäkk Twister Adventure HH 40
Urmas Jõeleht Link RO HH
Sebastian Tempel Link RO HH
Imbi Soome Roadwolf wOMEN DD 40
Laidy Proosväli Roadwolf wOMEN DD 40
Evelyn Himma Rändajad DD 40
Merike Mets Rändajad DD 40
Guido Pääsuke Slow Motion RO HH
Margus Kontus Slow Motion RO HH
Katrin Oolmets 12,7mm RO DD
Helen Alliksoo 12,7mm RO DD
Riika Ploompuu MaRi DD 40
Marje Viirmann MaRi DD 40
Piret Värnomasing Kraed DD
Riina Salumäa Kraed DD
Liina Kunnus Kraed DD
Hellin-Heilika Õunmaa Präänikud RO DH
Andres Õunmaa Präänikud RO DH
Merle Lilleoru Sääsehirm DH 40
Tarvo Jõeste Sääsehirm DH 40
Lauri Valdmaa Täiega Rappa Rabahundid HH 40
Marko Valter Täiega Rappa Rabahundid HH 40
Triin Salomets TriinTiim RO DD
Kedy Liivakivi TriinTiim RO DD
Anni Kurik TriinTiim RO DD
Markko Sinkkonen Kurase Hülged HH 40
Veiko Busch Kurase Hülged HH 40
Kaido Põder Kiirkaerahelbed PEREKOND
Airi-Anu Mugur Kiirkaerahelbed PEREKOND
Anette Põder Kiirkaerahelbed PEREKOND
Saima Värton Kobras DUO VV 55DD
Reet Johanson Kobras DUO VV 55DD
Kristiina Hendre Mannaro DH
Joonas Hendre Mannaro DH
Emily Laurend Rüblikud NOORED
Kädi Ülle Rüblikud NOORED
Kristian Esula Reserv HH 40
Jaan Viirmann Oravaparv HH
Ott Viirmann Oravaparv HH
Mai Viirmann Vabalt DD 40
Riina Laande Vabalt DD 40
Kitty Kubo Famiilia DD
Maria Metsaorg Famiilia DD
Reigo Lehtla KARVAJALAD HH 40
Alexander Khalyapin KARVAJALAD HH 40
Hendrik Mikk Rogaini-Rihod DH
Karolin Illus Rogaini-Rihod DH
Raivo Pöhönen Rogaini-Rihod DH
Urmas Lips Lips PEREKOND
Tanel Lips Lips PEREKOND
Stella Langer-Laur Loodusnautlejad DH 40
Toomas Laur Loodusnautlejad DH 40
Indrek Reitsak Enimal RO HH
Heiko Mander Tuuletallajad RO DH
Marika Mander Tuuletallajad RO DH
Karin Paloots Mine metsa DD
Aire Vaher Mine metsa DD
Meelika Muiso Mine metsa DD
Margus Klementsov Paat DH 40
Heidi Sild Paat DH 40
Markus Kaljur Metsälased NOORED
Renno Merenäkk Metsälased NOORED
Liis-Marie Kaljur Saarde kodutütred NOORED
Maria Kaljur Saarde kodutütred NOORED
Emma Tammist Saarde kodutütred NOORED
Laura-Liis Kaljur Kiirrong NOORED
Harriet Koppel Kiirrong NOORED
Kardo Kutti Kiirrong NOORED
Mari-Liis Kaljur Restart DD
Maie Tali Restart DD
Elina Kutti Kuttid PEREKOND
Kurmet Kutti Kuttid PEREKOND
Maido Kaljur Forest VV 55HH
Tiit Tali Forest VV 55HH
Kristo Keevend Kristo ja Triinu DH
Triinu Keevend Kristo ja Triinu DH
Raul Kangur KESET LOOJANGUT HH 40
Heno Ivanov KESET LOOJANGUT HH 40
Anneli Aas AASSAA PEREKOND
Sander Saaring AASSAA PEREKOND
Heiko Eesalu Kukemuna RO HH
Krista Terno Ähh ja Puhh matkal PEREKOND
Mirtel Paesüld Ähh ja Puhh matkal PEREKOND
Ethel Madalik Matkajad PEREKOND
Annabel Mirtel Saskia Joakit Matkajad PEREKOND
Miriam Paesüld Matkajad PEREKOND
Olga Komissarova 3 põrsakest PEREKOND
Rain Aava 3 põrsakest PEREKOND
Oskar Aava 3 põrsakest PEREKOND
Ragnar Lepp BGM RO HH
Indrek Müürsep BGM RO HH
priit Roosipuu Nunnu DH
Moonika Oll Nunnu DH
Valter Aro Nunnu DH
Ahto Karu Uitajad VV 55DH
Anu Pallon Uitajad VV 55DH
Heiki Pajuste HP-Sport team PEREKOND
Heleri Pajuste HP-Sport team PEREKOND
Merike Haugas Kiigemäe DH 40
Toomas Tammer Kiigemäe DH 40
Tarmo Maiste Proge HH 40
Margus Maiste Proge HH 40
Kristo Proosväli RoadWolf HH
Riivo Kiljak RoadWolf HH
Anu Malts Libasportlased VV 55DD
Eha Arb Libasportlased VV 55DD
Kai Treier Kiire jalutuskäik DH 40
Arvo Raja Kiire jalutuskäik DH 40
Jürgen Esinurm Töllerdised Turbo RO HH
Tanel Merigan Töllerdised Turbo RO HH
Alan Vask Töllerdised Roheliselt Saturnilt HH 40
Siim Peetrimägi Töllerdised Roheliselt Saturnilt HH 40
Jüri Kadaja Metsakolli sõbrad HH 40
Peep Elmeste Metsakolli sõbrad HH 40
Ave Janu Ave ja Mare VV 55DD
Mare Niitsoo Ave ja Mare VV 55DD
Ülar Aasa Sneaky Kamikaze Pilots HH
Toomas Eilat Sneaky Kamikaze Pilots HH
Heli Zvorovski Saba DD 40
Pille Tiis Saba DD 40
Maris Terno Mannid DD
Mariann Sulg Mannid DD
Katrin Parts Inlook Color - meie värvime DH 40
Margus Parts Inlook Color - meie värvime DH 40
Tarmo Saare Klemmide Sõbrad HH 40
Gert Saamann Klemmide Sõbrad HH 40
Priit Roosnupp Omas Tempos DH 40
Moonika Roosnupp Omas Tempos DH 40
Mari-Liis Valgeväli Leekiv Apelsin DD
Kaie Kõrtsini Leekiv Apelsin DD
Toetajad