MAJUTUS&TRANSPORT

Tortosa

Esimeses vahetuses on viis päeva majutus organiseeritud Tortosa kesklinna hotellis kahe- ja kolmekohalistes hotelli tubades. Osalejatel on võimalik valida registreerimisel, kas soovivad hommikusööki või mitte. 

Samas hotellis asuvad ka apartmentid. Apartemendid on kahe- ja kolmekohalised. Apartementides on köök ja söögi tegemise võimalus. 

Hommikusöögi lisatasu on 45€

Hotell on kõigi mugavustega.

Hinna sisse kuulub tasuta linnamaks, igapäevane koristus,  parkimine, välibasseini kasutus, jõusaal ning Wifi olemasolu. 

Hotellis on pesu pesemise võimalus ja rattahoiu ning hoolduse võimalus. 

TOIT Tortosas

Hotellitubades elavatel laagerdajatel sisaldab laagri hind rikkaliku hommikusööki. Apartemetides on köögi kasutamise võimalus ning seal ööbijad saavad ise toitu valmistada. Apartementides olijatel on võimalik tellida kohapeal hommikusööki.  

Hotellitubades ööbijad saavad lõunat ja õhtut süüa hotellis või linnas asuvates söögikohtades. Apartementides ööbijad saavad ise toitu valmistada. 

Cambrils

Ööbimised on 4-6 kohalistes lähestikku ( 600 m raadiuses ) asuvates apartementides ja suuremas villas. Kohtade puhul on arvestatud sellega, et keegi ei ööbi ’’sohval’’.

Majutuskohtade kaugus rannast on u 0,2-0,8 km.

Kõikides elamistes on tasuta WIFI, söögitegemise võimalus, lauanõud, pesumasin, nõudepesumasin ning basseini kasutamise võimalus.

Tasuta parkimine.

Poed ja kesklinn asuvad 0,5-1km kaugusel.

TOIT Cambrilsis

Toidu valmistamine saab olema apartementide ja villade kaupa. Iga apartement ja villa arveldab ning majandab toiduga seotud kuludega omavahel.

TRANSPORT LAAGRIS

LAAGRI KORRALDAJA TRANSPORT

Transport laagris on organiseeritud laagri alguse, vahetuste ja lahkumiste päevadel lennujaamast lennujaama.

Samuti on organiseeritud transport treeningutele. 

Erisõitude puhul katavad jooksva kulu auto kasutajad. 

Teemaksud tasuvad ja jagavad autos olevad osalejad.

ENDA TRANSPORT

Kõik kooslused, pered või seltskonnad, kes rendivad endale eraldi auto kannavad ise autodega seotud kulu. Kõik ENDA TRANSPORTI kasutavad osalejad tasuvad ainult laagri baashinna.

RATASTE TRANSPORT

Rataste transport on kavandatud organiseerida teenusena ja see eeldab rataste kastidesse või rattakohvritesse pakkimist. Kastidesse ja kohvritesse saab pakkida ka riideid ning muud laagris vajaminevat. Hind Tallinn-laagripaik-Tallinn on 120€. Täpsem info selgub, kui teenuse soovijate hulk teada.

 LEND LAAGRISSE

Lennuks soovitaks Lufthansat. Eelmise aasta kogemus näitas, et nendega oli probleemide korral väga mugav suhelda ja lahendusi leida. Lisaks pakuvad nad tänasel päeval päris häid hindasid ja paindlikut lennugraafikut. 

Toetajad