XT BINGO 31.10.2020
31.10.2020
Elva
XT Sport
Start:12:00:00
Loojang:20:00:00
Päikese tõus:08:00:00
XT BINGO DD 158
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
19DD Väle jänene Eleri Hirv
Rahel Allas
2:17:04
158
0
158 DD:1.
210DD Muhu1 Kersti Jääger
Merili Palu
2:41:41
158
0
158 DD:2.
38DD Lennukad Prouad Kristi Vaher
Evelin Mäestu
3:07:34
158
0
158 DD:3.
47DD Triple Action Maris Kesselmann
Regina Kaal
3:30:20
158
0
158 DD:4.
513DD Piirilt Airika Lainoja
Aili Kangro
3:34:47
158
0
158 DD:5.
63DD Kraed Piret Värnomasing
Riina Salumäe
Liina Kunnus
3:40:31
158
0
158 DD:6.
711DD  SAQ SC Metslased Marlen Vagma
Katriin Alasoo
3:40:53
158
0
158 DD:7.
84DD Restart Maie Tali
Mari-Liis Kaljur
3:48:27
158
0
158 DD:8.
95DD M&M Made Vares
Mari Punab
3:51:02
158
0
158 DD:9.
1014DD Ekslejad Helen Kalberg
Egle Tolk
3:52:55
158
0
158 DD:10.
1116DD Mine metsa Meelika Muiso
Teele Saarma
Inga Suik
3:59:41
158
0
158 DD:11.
1212DD HP-Sport team Liina ja Elis Liina Vesilind
Elis Laasik
4:06:43
158
0
158 DD:12.
1318DD 17 Kadri Limberg
Kadri Hein
4:11:30
158
0
158 DD:13.
146DD Jalutajad Ksenija Pesti
Liisi Kangur
4:16:31
158
0
158 DD:14.
1517DD Karud ja rebased Liisi Viljalo
Kirti Rebane
3:04:14
150
0
150 DD:15.
1615DD Tiigrikiisud - I Tais Vakrõõm
Jaana Shved
4:30:47
143
0
143 DD:16.
171DD Leekiv Apelsin Kaie Kõrtsini
Mari-Liis Valgeväli
4:19:07
131
0
131 DD:17.
XT BINGO DD40 151
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
129DD40 Otsi Otti Pille Vinne
Kristine Tamm
2:39:47
151
0
151 DD40:1.
220DD40 Rändajad Merike Mets
Evelyn Himma
2:42:59
151
0
151 DD40:2.
327DD40 Roadwolf women Laidy Lainoja
Anneken Lemberg
Imbi Soome
2:59:21
151
0
151 DD40:3.
419DD40 Saba Heli Zvorovski
Pille Tiis
3:01:25
151
0
151 DD40:4.
524DD40 Hunt Elina Lasseron
Rita Ojala
3:11:17
151
0
151 DD40:5.
621DD40 Puus ja põlv Esta Tamm
Maire Nõmmik
Tiina Kartau
3:42:14
151
0
151 DD40:6.
726DD40 N13 Leane Unt
Kersti Vahi
3:59:45
151
0
151 DD40:7.
828DD40 HP Sport Team Rõõmulind Kristina Vesilind
Margit Rõõm
4:11:15
151
0
151 DD40:8.
923DD40 Vabalt Riina Laande
Mai Viirmann
4:18:40
151
0
151 DD40:9.
1030DD40 Tiigrikiisud - II Tatjana Linjova
Ella Shved
4:32:49
143
0
143 DD40:10.
-25DD40 Vandersellid Epp Voitka
Airi Alnek
3:13:22
156
0
Tühist.
-22DD40 Oh i Ah idut v pohod Maive Leif
Ester Marjapuu
3:57:13
153
0
Tühist.
XT BINGO DH 189
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
138DH Juusa Reeda Tuula-Fjodorov
AIN Fjodorov
2:24:00
189
0
189 DH:1.
236DH PT vs MT Maris Terno
Margus Mäll
2:33:44
189
0
189 DH:2.
339DH Saue Kased Marko Tammist
Laura Joonas
2:58:52
189
0
189 DH:3.
442DH Ässad Lisbeth Liiv
Reimo Liiv
3:09:15
189
0
189 DH:4.
531DH Skispirit Siim Saidla
Birgit Rootsi
4:15:21
189
0
189 DH:5.
641DH Arukalt aasal Juhan Aasaru
Marit Aasaru
4:20:47
189
0
189 DH:6.
733DH Mannaro Joonas Hendre
Kristiina Hendre
4:20:59
189
0
189 DH:7.
834DH Terve Elu Eksinud Janno Mäeotsa
Rita Kivila
Karin Pugatšev
4:25:35
189
0
189 DH:8.
92DH Softwerki iludused Kerli Mägi
Fred Viidul
Karin Kallisma
3:56:17
185
0
185 DH:9.
1032DH Skispirit 2 Priit Potter
Kristel Laurson
Marili Merendi
4:15:18
182
0
182 DH:10.
1135DH Taevake Ehtel Taevere
Mehis Taevere
4:17:34
173
0
173 DH:11.
1237DH Kristo ja Triinu Triinu Keevend
Kristo Keevend
4:16:33
166
0
166 DH:12.
-40DH Midaginormaalset 0:00:00

EiStart
XT BINGO DH40 176
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
148DH40 Andra ja sõber Aivo Kaljumäe
Andra Puusepp
3:01:30
176
0
176 DH40:1.
250DH40 Loodusnautlejad Stella Langer-Laur
Toomas Laur
3:04:22
176
0
176 DH40:2.
353DH40 Team BÜFA Kait Vahter
Viivi-Anne Soots
3:06:48
176
0
176 DH40:3.
447DH40 Okaskuup Kalle Tammjärv
Marika Tammjärv
3:14:24
176
0
176 DH40:4.
554DH40 Käib kah Helina Kolsar
Koit Kolsar
3:19:44
176
0
176 DH40:5.
645DH40 Inlook Color - meie värvime Margus Parts
Katrin Parts
3:28:50
176
0
176 DH40:6.
744DH40 Kiire jalutuskäik Kai Treier
Arvo Raja
3:32:47
176
0
176 DH40:7.
849DH40 Tosin Sulev Kuiv
Riika Ploompuu
3:45:44
176
0
176 DH40:8.
946DH40 Lennuakadeemia Viiu Käsik
Rene Käsik
3:46:27
176
0
176 DH40:9.
1051DH40 Tiim Sigrid Saluri
Ergo Rästas
3:57:39
176
0
176 DH40:10.
1143DH40 Omas Tempos Priit Roosnupp
Moonika Roosnupp
4:12:58
176
0
176 DH40:11.
1252DH40  Kirvevars oli sitkest kasest Anu Käver
Andres Käver
4:18:08
176
0
176 DH40:12.
1355DH40 SAKU MARATON Rita Siniväli
Reigo Lehtla
4:26:04
176
0
176 DH40:13.
14137DH40 Ukuuku Marko Aasa
Katrin Sipelgas
4:26:36
157
0
157 DH40:14.
XT BINGO HH 199
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
157HH Ilmäraeksimatud Riivo Roose
Sander Mirme
2:37:39
199
0
199 HH:1.
259HH Viimase minuti tramm Mati Mägi
Madis Osjamets
2:38:37
199
0
199 HH:2.
360HH Kännimäbi Janek Kähr
Martin Simpson
2:46:33
199
0
199 HH:3.
4133HH Omg siil Mihkel Mahla
Samuel Kolsar
2:55:25
199
0
199 HH:4.
556HH RoadWolf Kristo Proosväli
Riivo Kiljak
2:55:29
199
0
199 HH:5.
661HH Töllerdised Turbo Siim Peetrimägi
Alan Vask
3:03:22
199
0
199 HH:6.
7134HH Metsamehed Taavi Ansper
Arne Ansper
4:13:37
199
0
199 HH:7.
864HH Shortcut Kristjan Karabelnik
Tarmo Siimsaare
2:37:21
196
0
196 HH:8.
962HH Põrgupõhja Ott Viirmann
Jaan Viirmann
3:02:38
196
0
196 HH:9.
1058HH Improvised Heiti Hallikma
Tauno Riibak
2:22:39
194
0
194 HH:10.
XT BINGO HH40 187
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
165HH40 anu jooksutrennid-väsimatud Raio Piiroja
Priit Talu
2:23:43
187
0
187 HH40:1.
270HH40 Team 30+ Alar Rähn
Arno Bachaus
2:47:47
187
0
187 HH40:2.
366HH40 Jõuluks koju Siim Lannes
Priit Lopsik
2:58:59
187
0
187 HH40:3.
467HH40 Klemmide Sõbrad Gert Saamann
Rein Vares
Tarmo Saare
3:12:41
187
0
187 HH40:4.
572HH40 CoxArt Leonid Malikov
Kirill Klenski
Ilja Radjuhhin
3:15:14
187
0
187 HH40:5.
674HH40 SRD Dmitri Shved
Igors Bogdanovs
3:16:18
187
0
187 HH40:6.
769HH40 Värska Originaal Indrek Mahla
Lauri Kikerpill
3:29:20
187
0
187 HH40:7.
875HH40 Kombass Aimar Liiver
Sven Liivand
2:35:30
186
0
186 HH40:8.
971HH40 Mongolian Adventure Team Hirvo Rannu
Margus Marrandi
Janno Rodendau
4:27:06
183
0
183 HH40:9.
1068HH40 Metsakolli sõbrad Peep Elmeste
Jüri Kadaja
4:24:00
163
0
163 HH40:10.
1173HH40 SAQ SC Härjad Tarmo Alasoo
Raini Valgma
Raigo Paas
3:23:46
151
0
151 HH40:11.
-136HH40 Ad Astra 0:00:00

EiStart
XT BINGO NOORED 109
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
176NOORED Harju OK Noored Laura-Liis Kaljur
Harriet Koppel
2:21:04
109
0
109 NOORED:1.
278NOORED Ida ja Laura Ida Leen Katvel
Laura Liisa Laas
4:24:13
93
0
93 NOORED:2.
379NOORED Kolga kool Emily Laurend
Emma Viilma
Georg Viilma
4:07:07
83
0
83 NOORED:3.
-77NOORED KUNINGAMÄE Kätlin Toom
Laura-Liisa Laanemäe
4:26:43
113
0
Tühist.
XT BINGO PERE 123
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
188PEREKOND AT Sport Merle Kale
Rait Pallo
Kert Pallo
2:02:35
123
0
123 PEREKOND:1.
286PEREKOND Metsalised Kristjan Maiste
Aili Piirak
Kaimo Maiste
2:29:37
123
0
123 PEREKOND:2.
387PEREKOND mõmmid väljas Sigrit Mahla
Mari Ann Mahla
2:29:53
123
0
123 PEREKOND:3.
483PEREKOND HP-Sport team Heleri Pajuste
Helis Pajuste
Juula Orav
2:53:31
123
0
123 PEREKOND:4.
580PEREKOND Sääsehirm Tarvo Jõeste
Merle Lilleoru
Mirjam Lilleoru
3:36:27
123
0
123 PEREKOND:5.
682PEREKOND Karupojad Kristi Luigelaht
Theodor Karu
Alfred Karu
3:58:17
123
0
123 PEREKOND:6.
790PEREKOND Probleem, Paanika ja Pidur Miriam Paesüld
Ethel Madalik
Annabel Mirtel Saskia Joakit
4:15:59
123
0
123 PEREKOND:7.
893PEREKOND HP Sport Team Ananass Helena Zvorovski
Henn Zvorovski
4:16:09
123
0
123 PEREKOND:8.
985PEREKOND Tikrid Nele Pernits
Lisete Pernits
4:20:57
93
0
93 PEREKOND:9.
1084PEREKOND Käpapatrull Meelis Pernits
Liisbet Pernits
4:19:21
92
0
92 PEREKOND:10.
1192PEREKOND Jalutajad - MJM & järelkasv Martti-Jaan Miljan
Eliise Marianne Miljan
Roosi Riina Miljan
2:49:22
44
0
44 PEREKOND:11.
1291PEREKOND Kriisikud Elsa Kriisk
Kalvo Kriisk
Selma Kriisk
2:42:00
30
0
30 PEREKOND:12.
-81PEREKOND Kalkulaatorikleepsud 0:00:00

EiStart
-89PEREKOND Öösöögiköök 0:00:00

EiStart
-94PEREKOND Rõõmuga metsas 0:00:00

EiStart
XT BINGO RODD 183
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
198RODD Nipitiri Kirsten Nigul
Mathilde Manuela Nigul
2:23:33
183
0
183 RODD:1.
296RODD Lund otsimas Merike Mumme
Ruth Pallo
2:53:27
183
0
183 RODD:2.
395RODD TriinTiim Triin Salomets
Kedy Liivakivi
3:24:23
183
0
183 RODD:3.
-97RODD 12,7mm Helen Alliksoo
Katrin Oolmets
2:38:31
190
0
Tühist.
XT BINGO RODH 197
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
1101RODH Viies ratas Margus Venelaine
Marje Venelaine
2:21:15
197
0
197 RODH:1.
2104RODH Twister Adventure Team Urmas Sassian
Marge Erm
Erki Erm
2:26:57
197
0
197 RODH:2.
3135RODH Laika, Belka ja Strelka Alvar Suisalu
Joonas Vaabel
Sinne Sõmmer
2:30:18
197
0
197 RODH:3.
499RODH Tuuletallajad Marika Mander
Heiko Mander
2:44:23
197
0
197 RODH:4.
5105RODH Präänikud Andres Õunmaa
Hellin-Heilika Õunmaa
3:41:02
197
0
197 RODH:5.
6100RODH Mustika sööjad Margus Varik
Mirjam Muhk
3:52:48
197
0
197 RODH:6.
7103RODH Hangrid Hanno Eerme
Ingrid Arroküll
4:25:49
187
0
187 RODH:7.
8102RODH Seiklus-Rihod Raivo Pöhönen
Aive Mandel
4:24:05
169
0
169 RODH:8.
-106RODH JOKA Möldri Mäel 0:00:00

EiStart
XT BINGO ROHH 212
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
163ROHH Viljandi Tööjõureservid Alar Viitmaa
2:00:09
212
0
212 ROHH:1.
2113ROHH Töllerdised Team Meri Tanel Merigan
Jürgen Esinurm
2:11:04
212
0
212 ROHH:2.
3111ROHH Endised tulevikulootused Vahur Valvas
Jarek Mäestu
2:40:14
212
0
212 ROHH:3.
4120ROHH nu pogodi nu volk
nu zajets
2:54:17
212
0
212 ROHH:4.
5114ROHH Rae Rebijad 2 Veiko Pak
Tõnis Haldna
Tiit Tiivoja
2:58:07
212
0
212 ROHH:5.
6108ROHH Metsatuka Dünamo Janar Mees
3:16:22
212
0
212 ROHH:6.
7110ROHH Metsamehed Riho Männi
3:26:58
212
0
212 ROHH:7.
8116ROHH RO Raul Olesk
2:31:27
211
0
211 ROHH:8.
9119ROHH Kett maas Jari Julge
Marek Tõnismäe
Ott Pähna
3:10:25
211
0
211 ROHH:9.
10115ROHH Best of KDP98 Tarmo Margat
Janar Janno
Raivo Prants
3:40:55
211
0
211 ROHH:10.
11112ROHH Enimal Indrek Reitsak
Mattis Alliksoo
2:21:13
206
0
206 ROHH:11.
-117ROHH BGM Ragnar Lepp
Indrek Müürsep
2:35:40
214
0
Tühist.
-107ROHH SRRS Silver Rebenits
2:54:17
216
0
Tühist.
-118ROHH Reserv Kristian Esula
3:44:29
225
0
Tühist.
-109ROHH ACE Action Plan B 0:00:00

EiStart
-121ROHH YXI 0:00:00

EiStart
XT BINGO VABA 120
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
1123VABAKLASS Kuusalu Pereühing Tagni Jõeleht
Kaie Ustav
4:07:29
120
0
120 VABAKLASS:1.
2124VABAKLASS Sipelgas ja Meriste Lisette-Huaniita Sipelgas
Maarja Helena Meriste
Marie Raal
4:24:50
97
0
97 VABAKLASS:2.
-122VABAKLASS HP-Sport team Plus Heiki Pajuste
Helena Pajuste
4:00:33
123
0
Tühist.
XT BINGO VV55 139
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
1125VV55 Forest Maido Kaljur
Tiit Tali
2:11:42
139
0
139 VV55:1.
2127VV55 Rae Rebijad Tõnu Tänav
Erik Keerberg
2:19:16
139
0
139 VV55:2.
3128VV55 Lendorav Mati Preitof
Marje Viirmann
2:45:29
139
0
139 VV55:3.
4130VV55 Arvi ja Jüri Arvi Käärd
Jüri Rokko
2:52:23
139
0
139 VV55:4.
5129VV55 Kadakkirss Ülle Kadak
Marika Kirsspuu
3:35:37
139
0
139 VV55:5.
6131VV55 NO DRIFT Ellen Lembra
Ülle Raudsepp
Ingrid Ranna
3:51:22
139
0
139 VV55:6.
7126VV55 Uitajad Ahto Karu
Rein Rooni
Anu Pallon
4:00:43
139
0
139 VV55:7.
8132VV55 Kasvosüü:jä susi Siiri Poopuu
Lea Tusis
4:07:32
135
0
135 VV55:8.

XT-TEENUSED Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2014, www.tak-soft.com