XT Suverogain 12h 06.07.2013
06.07.2013
Jõulumäe Tervisespordikeskus Pärnumaa
XT sport
Start:21:00:00
Loojang:00:00:00
Päikese tõus:00:00:00
XT Suverogain 12h
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
162HH SK100 Timmo Tammemäe
Rait Pallo
Lauri Tammemäe
9:37:44
240
0
240 HH:1.
276HH40 Tandem Armo Hiie
Lauri Lahtmäe
10:42:42
240
0
240 HH40:1.
343DH40 Kaks märg särgid Anita Liepina
Valters Kaminskis
10:55:28
240
0
240 DH40:1.
452HH Ilmäraeksimatud Sander Mirme
Ilmar Ansko
11:24:00
240
0
240 HH:2.
564HH STIILILABOR Gaspar Sukk
Ranno Erala
11:58:49
240
0
240 HH:3.
669HH Triibulised >Ruudud Marek Zahkna
Mehis Muru
11:27:15
238
0
238 HH:4.
73DD Geniaalne Superkonn Eleri Hirv
Mariann Sulg
11:44:28
225
0
225 DD:1.
863HH Spordipartner adventure team Toomas Marrandi
Margus Marrandi
11:55:38
225
0
225 HH:5.
961HH Rumm & Koola Tarmo Kooser
Jano Järvelaid
11:38:40
220
0
220 HH:6.
1083Perekond Linde Jüri Linde
Meelis Linde
12:01:16
222
-2
220 Perekond:1.
1141DH40 Carpe Diem! FM Annika Vaher
Reigo Lehtla
11:56:46
216
0
216 DH40:2.
1271HH40 Bona Fide Mairolt Kakko
Priit Överus
11:42:39
209
0
209 HH40:2.
1311DD UNDA Aiva Jakovela
Maija Škenderska
Alda Bražūne
11:56:43
202
0
202 DD:2.
1448DH40 Spordilinn Eduard Pukkonen
Marje Viirmann
11:47:40
201
0
201 DH40:3.
1516DD40 Rändajad Merike Mets
Evelyn Himma
11:16:25
199
0
199 DD40:1.
1624DH Liedagi-35 Fadejs Precinieks
Zelma Preciniece
11:48:37
198
0
198 DH:1.
1750HH Fratelli Team Raivo Prants
Hillar Saare
11:43:16
197
0
197 HH:7.
1833DH T.M.M Monika Lääne
Taivo Timmusk
Mati Mägi
11:48:20
193
0
193 DH:2.
1927DH O.M TEAM Olavi Loo
Merike Haugas
10:57:26
192
0
192 DH:3.
2018DH Burkaniciems Ivars Eskins
Dina Alksene
11:20:53
192
0
192 DH:4.
2126DH Männikäbi Kristjan Linnus
Rahel Allas
Siiri Rist
10:56:06
188
0
188 DH:5.
228DD seiklusporr naised Kadri Limberg
Elina Rant
11:18:51
187
0
187 DD:3.
2325DH Merenäkid Margarete Merenäkk
Meelis Merenäkk
11:07:42
184
0
184 DH:6.
2494VV55 LB-62 Janis Biezais
Helmuts Lukachovs
11:38:35
181
0
181 VV55:1.
2593VV55 Kapa VR Volli Kukk
Ruta Kukka
11:49:33
180
0
180 VV55:2.
2644DH40 Lumepaat Heidi Sild
Mati Preitof  
Aleksander Pritsik
11:53:03
180
0
180 DH40:4.
2766HH Tamme-Kangru Ove Kangur
Silver Tamm
11:53:05
179
0
179 HH:8.
2823DH Kairi K terveks Heiko Mander
Marika Kustavus
11:34:21
177
0
177 DH:7.
2938DH40 4L Lauri Leppik
Lea Leppik
11:58:21
174
0
174 DH40:5.
3092VV55 Kapa LR Rolands Laveiķis
Ligita Grunde
11:27:19
172
0
172 VV55:3.
3172HH40 Kurase Hülged Markko Sinkkonen
Priit Evardi
11:29:27
172
0
172 HH40:3.
3277HH40 Tiksoja PG Tuulis Mägi
Kuno Kurg
11:58:52
172
0
172 HH40:4.
3365HH SvAa Aare Aan
Sven Heiberg
11:37:32
170
0
170 HH:9.
3468HH Terve elu eksinud Janno Mäeotsa
Raimo Lust
11:44:34
168
0
168 HH:10.
3588VV55 Festina Lente Sulev Kuiv
Peep Eomois
11:42:36
167
0
167 VV55:4.
3629DH Paras pähkel Karl Pehk
Liina Silluste
11:29:46
165
0
165 DH:8.
3780Perekond Anni, Inni ja Krissu Anne-Ly Viikmaa
Indrek Viikmaa
Kristin Viikmaa
11:31:24
165
0
165 Perekond:2.
3855HH Kawe Anti Kaljumäe
Aivo Kaljumäe
Ago Lauri
11:42:24
164
0
164 HH:11.
3914DD40 Condesa Kadi Kuusk
Ehtel Taevere
11:49:57
164
0
164 DD40:2.
4017DH Aarain team Mari Kaseväli
Revo Lumpre
11:18:47
163
0
163 DH:9.
4153HH Inbio Harri Peiker
Andres Valkna
Holger Mägi
11:02:50
162
0
162 HH:12.
4284Perekond Sassu ja Matu Sander Blehner
Mattias Blehner
11:21:27
162
0
162 Perekond:3.
4349HH Cybernetica Raul Mürk
Margus Freudenthal
10:45:24
160
0
160 HH:13.
442DD Eksinud tigu Kati Rüütelmaa
Aet Udusaar
11:11:42
160
0
160 DD:4.
455DD Jäälilled Anu Poopuu
Liisi Viljalo
11:18:45
159
0
159 DD:5.
4622DH Juncta juvant Toomas Kuul
Helen Korju
10:43:01
158
0
158 DH:10.
4756HH KK Karol Keskküla
Kain Väljaots
11:00:41
156
0
156 HH:14.
4828DH okzk Aigars Vārna
Inese Janpaule
11:50:25
156
0
156 DH:11.
4951HH Hellys Adventure Anti Talves
Priit Utso
11:29:50
154
0
154 HH:15.
5037DH Walkie-walkie Urmas Järg
Monika Järg
11:13:32
153
0
153 DH:12.
5160HH Oskar ja sõbrad Märten Mõttus
Ragnar Ilp
11:48:04
153
0
153 HH:16.
5278Perekond 2 Oravat Virve Orav
Anneli Orav
10:58:52
152
0
152 Perekond:4.
536DD Niff-Naff-Nuff Kärt Käärst
Anneli Pello
Ingrid Piht
11:09:20
152
0
152 DD:6.
5458HH Novaator Noored Tomi-Andre Piirmets
Oliver Kütt
Lauri Pähn
12:01:48
153
-2
151 HH:17.
5591VV55 Kantriselja Enn Aedna
Jüri Kadaja
11:21:25
149
0
149 VV55:5.
5674HH40 Novaator Villu Päärt
Matis Märtson
11:45:10
148
0
148 HH40:5.
5790VV55 Jekaba Agentura Uldis Alksnis
Mudite Alksne
Oskars Zids
11:13:40
146
0
146 VV55:6.
5820DH Eileia Kaimar Kerno
Annika Ruven
11:28:30
146
0
146 DH:13.
5986Perekond Toores vaev Marie Külvik
Marta Olvet
Jaan Olvet
11:23:33
145
0
145 Perekond:5.
6031DH Skogssport Kairi Tuulmägi
Tanel Saue
11:03:10
144
0
144 DH:14.
6139DH40 ASUM Rene Käsik
Riika Ploompuu
11:20:51
144
0
144 DH40:6.
6213DD Vunder Hedi Vaikjärv
Monika Karmin
11:00:20
142
0
142 DD:7.
6370HH Ultra Männikumägi Team Cris Poll
Priit Randman
7:28:49
138
0
138 HH:18.
6415DD40 E2 Ellen Lembra
Epp Voitka
11:47:21
138
0
138 DD40:3.
6536DH Tuuletallajad Maimu Mesi
Ülle Jõessar
Meelis Mesi
11:42:05
133
0
133 DH:15.
6632DH Säde Marin Terep
Tarmo Terep
11:42:18
133
0
133 DH:16.
6759HH Oodake meid ka Holger Kruusla
Vegard Kruusla
10:16:30
132
0
132 HH:19.
6810DD Turboparmud Kadi Taalberg
Ülle Lobjakas
Anu Oras
10:18:53
130
0
130 DD:8.
6975HH40 OSKSM Aivars Druvenieks
Armands Žurila
10:17:32
129
0
129 HH40:6.
7046DH40 On the lynx feet Aiva Jakubovska
Jurijs Narels
9:33:42
127
0
127 DH40:7.
7187VV55 Aptumsums Vitolds Bērziņš
Juris Drunka
11:21:33
125
0
125 VV55:7.
7221DH Fantastic Four Anti Noor
Caroline Lasseron
Uku Skiller
11:33:33
122
0
122 DH:17.
7395VV55 Metsamoorid Tiina Reintal
Tiina Metsmaa
11:57:57
120
0
120 VV55:8.
7496VV55 Visad Vanurid Evi Vahu
Eha Arb
11:37:20
118
0
118 VV55:9.
7545DH40 Mõmmikud Andres Palk
Anne-Ly Rappu
11:10:08
117
0
117 DH40:8.
7634DH Tallatuulutajad Kristo Konks
Jane Saarerand
10:16:01
116
0
116 DH:18.
7747DH40 S.T. Siret Pärtel
Toomas Aan
10:46:05
115
0
115 DH40:9.
7857HH Marmotes Arnis Rozenfelds
Guntars Vība
10:56:40
111
0
111 HH:20.
7981Perekond joeste.com Kristiina Jõeste
Tarvo Jõeste
Timo Tamm
10:54:28
109
0
109 Perekond:6.
8089VV55 HO-HO Andra Melbarde
Izolde Jumare
11:40:22
107
0
107 VV55:10.
8135DH Traadivabriku Mõrrad ja M Krista Tooming
Karin Koppel
Marek Kutepov
9:48:06
91
0
91 DH:19.
8219DH CyberRebased Riin Saarmäe
Meril Vaht
Andres Voll
10:42:38
88
0
88 DH:20.
837DD Samblasörk Triinu Väikmeri
Elo Liina Kaivo
9:29:54
87
0
87 DD:9.
8430DH Rõõm ja ilu Liina Kamm
Dan Bogdanov
Imbi Nõgisto
8:56:11
84
0
84 DH:21.
8582Perekond Kass Artur Tanel Kadai
Villu Kadai
11:57:51
78
0
78 Perekond:7.
869DD Siilid Udus Kadri Kadakas
Nele Kunder
11:01:25
77
0
77 DD:10.
8779Perekond Aktiivikeskus Veikko Tamlak
Aksel Jan Tamlak
7:17:09
70
0
70 Perekond:8.
8885Perekond Suht Savi Margit Blehner
Marie Anna Blehner
11:21:11
52
0
52 Perekond:9.
8967HH Team Bogo Sven Bogdanov
Jan Bogdanov
6:05:38
39
0
39 HH:21.
9040DH40 Bebri Andris Miglavs
Līga Timmermane
Ruta Miglava
11:47:15
5
0
5 DH40:10.
-1DD Anu-Anu 0:00:00

0
-4DD Jaanuarimutid 0:00:00

0
-42DH40 Hai 0:00:00

0
-54HH iRuut Margus Lehtme
Johan Kütt Kütt
0:00:00

0
-73HH40 Kurase Hülged I 0:00:00

0

XT-TEENUSED Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2011, www.tak-soft.com