XT Talverogain 22.03.2014
22.03.2014
Tabasalu
XT sport
Start:12:00:00
Loojang:00:00:00
Päikese tõus:00:00:00
XT Talverogain
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
183HH Raivolan Rysapöksyt Mikko Kolehmainen
Juha Skinnari
3:56:19
152
0
152 HH:1.
265HH ACE trenn Tanel Kannel
Karli Lambot
Timo Suppi
3:56:45
150
0
150 HH:2.
398HH40 Käbi II Alar Abram
Armo Hiie
3:53:00
147
0
147 HH:3. HH40:1.
479HH Nuuksio Classic Trail Marathon Terho Lahtinen
Veli-Pekka Kuutti
3:58:52
146
0
146 HH:4.
5100HH40 Printcenter Lauri Lahtmäe
Jaak Väärsi
4:13:43
159
-14
145 HH:5. HH40:2.
694HH Last Minute Heiti Hallikma
Rait Pallo
3:52:40
142
0
142 HH:6.
7104HH40 Underwater Motorsaw Team Margus Klementsov
Kalle Metsoja
Mati Korrol
4:03:30
144
-4
140 HH:7. HH40:3.
863HH GEP Erik Aibast
Marti Soosaar
4:09:20
149
-10
139 HH:8.
935DH Merenäkid Margarete Merenäkk
Meelis Merenäkk
3:58:57
138
0
138 DH:1.
10102HH40 seiklusporr eliit Kaido Hallik
Raul Tomberg
4:14:26
151
-15
136 HH:9. HH40:4.
11119HH Känd ja Käbi Alari Kannel 
Karli Kannel
3:58:48
135
0
135 HH:10. PEREKOND:1.
1213DD Sandberg Reisid Eleri Hirv
Viivi-Anne Soots
Mariann Sulg
3:47:56
133
0
133 DD:1.
1362HH Tugev-Terve-Ilus Toomas Laur
Priit Evardi
3:55:26
133
0
133 HH:11.
1466HH Atosed Marek Atonen
Meelis Atonen
4:00:16
133
-1
132 HH:12.
1537DH M-klubi Martin Vilismäe
Katrin Kütt
Mehis Muru
3:55:49
131
0
131 DH:2.
1675HH Ilmäraeksimatud Sander Mirme
Ilmar Ansko
3:50:02
129
0
129 HH:13.
1795HH40 HeadEestiMehed Rain Piiri
Priit Lello
4:05:51
134
-6
128 HH:14. HH40:5.
1892HH Öö Sander Överus
Priit Överus
Eerik Överus
3:59:17
125
0
125 HH:15.
1999HH40 MI-23 Martin Aunin
Indrek Saarepera
4:00:03
125
-1
124 HH:16. HH40:6.
2042DH SK Xdream Urmo Liblik
Sten-Eric Uibo
Elina Rant
3:39:51
121
0
121 DH:3.
2191HH Ääsmäe Jaanus Reha
Ivo Miller
3:49:59
120
0
120 HH:17.
2270HH Edward Teach Kristjan Maade
Kaupo Järve
Arthur Raichmann
3:58:31
119
0
119 HH:18.
2376HH JOKA Margus Marrandi
Toomas Marrandi
4:01:03
120
-2
118 HH:19.
2425DD40 Rändajad Evelyn Himma
Merike Mets
3:48:08
117
0
117 DD:2. DD40:1.
2555DH40 Lendorav Heidi Sild
Mati Preitof
Aleksander Pritsik
3:58:45
117
0
117 DH:4. DH40:1.
26123HH40 Piter-Chudovo-1 Cherkesov Sergei
Kopelevich Aleksandr
4:10:46
127
-11
116 HH:20. HH40:7. VV55:1.
2752DH40 EVKV Airi Alnek
Tõnis Piirisild
3:57:32
115
0
115 DH:5. DH40:2.
2832DH Kiigemäe Merike Haugas
Toomas Tammer
4:00:28
116
-1
115 DH:6.
2959DH40 spordilinn Eduard Pukkonen
Marje Viirmann
4:03:11
119
-4
115 DH:7. DH40:3.
3061DH40 Tosin Ilmar Raap
Rene Käsik
Riika Ploompuu
3:51:37
112
0
112 DH:8. DH40:4.
3184HH Rajaleidjad Aare Aan
Sven Heiberg
4:01:57
114
-2
112 HH:21.
3256DH40 Lynx-lynx Elin Ilves
Tõnu Ilves
4:08:32
121
-9
112 DH:9. DH40:5.
3388HH T.M. Taivo Timmusk
Mati Mägi
4:24:53
135
-25
110 HH:22.
3450DH40 4L Lauri Leppik
Lea Leppik
3:47:49
109
0
109 DH:10. DH40:6.
3593HH Novaator RSK  Reimo Liiv 
 Matis Märtson
4:03:46
113
-4
109 HH:23.
3668HH Datafox Marko Külaots
Raul Nikolajev
3:48:03
108
0
108 HH:24.
37112DD Kape XTR Jana Kink
Margret Zimmermann
3:57:46
108
0
108 DD:3. PEREKOND:2.
3840DH RATTATA Urmas Sassian
Ethel Ansip
3:55:41
107
0
107 DH:11.
3980HH OjaR Ragnar Kruusla
Olavi Loo
3:56:39
107
0
107 HH:25.
4014DD Team Snowflakes Päivi Luoma
Salla Ruosaari
4:00:39
108
-1
107 DD:4.
4154DH40 Kulgejad Andrus Sipsaka
Inger Jalakas
Liis Lille
3:53:15
105
0
105 DH:12. DH40:7.
4247DH Walkie-Talkie X Anu Poopuu
Paul Lumi
3:55:13
105
0
105 DH:13.
43110DH HP-Sport team Heiki Pajuste
Helis Pajuste
3:59:04
105
0
105 DH:14. PEREKOND:3.
4427DH 2 punast täppi Sven Liivand
Reeda Tuula
4:08:21
114
-9
105 DH:15.
45106DH Aarain Ain Fjodorov
Mari Kaseväli
3:55:38
104
0
104 DH:16. PEREKOND:4.
4678HH Keset Loojangut Indrek Mahla
Raul Kangur
4:00:50
104
-1
103 HH:26.
4728DH Firmasport Anniki Inno
Kunnar Karu
4:00:45
103
-1
102 DH:17.
4851DH40 BE44 Eskins Ivars
Evija Stracinska
3:55:08
101
0
101 DH:18. DH40:8.
4964HH 1 punane täpp Raul Mürk
Jarkko Ainsoo
3:48:50
99
0
99 HH:27.
50101HH40 Punkt leitud Raul Sankovski
Raul Vahisalu
4:07:22
107
-8
99 HH:28. HH40:8.
51120HH40 Festina Lente Peep Eomois
Sulev Kuiv
4:08:30
108
-9
99 HH:29. HH40:9. VV55:2.
5238DH Paras Pähkel Karin Kallisma
Sass Saat
Karl Pehk
3:58:26
98
0
98 DH:19.
53126DH40 Kask Lembit Nöps
Toivo Saue
Tiiu Kaasik
4:04:05
103
-5
98 DH:20. DH40:9. VV55:3.
5411DD Norma OK Edit Kannel
Susan Pihelgas
3:53:58
96
0
96 DD:5.
5589HH WAFI Renee Kilk
Kalle Kannel
Ago Saluveer
4:02:55
99
-3
96 HH:30.
5687HH Suur Peeter Taavi Kala
Peeter Tubli
4:07:56
103
-8
95 HH:31.
57118HH Võsarändurid Taavi Talver
Aari Talver
Andres Talver
4:06:30
101
-7
94 HH:32. PEREKOND:5.
5822DD40 M&M Mari Punab
Made Vares
4:14:02
108
-15
93 DD:6. DD40:2.
5997HH40 Kõrvekõndijad Margus Jaanus
Vallo Varjo
3:33:31
92
0
92 HH:33. HH40:10.
6067HH Bailar Priit Truusalu
Lauri Kikerpill
3:54:28
92
0
92 HH:34.
6177HH Kaljuronijad Timo Talvik
Siim Saidla
3:59:09
91
0
91 HH:35.
6285HH Sisekaitseakadeemia I Leho Tummeleht
Tarvo Leesik
Kalev Toom
4:00:29
92
-1
91 HH:36.
6371HH Eksoskelett Ivo Müürsepp
Tanel Kaus
3:43:54
90
0
90 HH:37.
6443DH Sääsehirm Tarvo Jõeste
Mari-Liis Toom
Merle Lilleoru
4:00:36
91
-1
90 DH:21.
65103HH40 Tiksoja PG Tuulis Mägi
Kuno Kurg
4:29:48
119
-30
89 HH:38. HH40:11.
664DD Jaanuarimutid Anne Pirn
Karin Laurik
3:49:22
88
0
88 DD:7.
6710DD Niff-Naff-Nuff Siiri Mustkivi
Kärt Käärst
Ingrid Piht
3:56:01
88
0
88 DD:8.
6886HH Sneaky Kamikaze Pilots Toomas Eilat
Ülar Aasa
3:58:52
88
0
88 HH:39.
6973HH FA! Peeter Kenkmann
Pearu Kuusk
4:01:29
90
-2
88 HH:40.
7058DH40 S.T. Toomas Aan
Siret Pärtel
4:16:37
103
-17
86 DH:22. DH40:10.
7115DD Ulakad Siiri Rist
Rahel Allas
3:56:40
85
0
85 DD:9.
7281HH Oskar ja sõbrad Ragnar Ilp
Andres Arro
Inver Keiv
4:06:48
91
-7
84 HH:41.
7336DH Metsjumalad Vootele Jagomägi
Kaisa Sander
3:46:34
83
0
83 DH:23.
74113DH Kivimäe käijad Ain Nemvalts
Liis Nemvalts
4:13:11
97
-14
83 DH:24. PEREKOND:6.
7596HH40 JALO Eerik Tamm
Jaanus Viljamaa
Ülo Viru
4:08:49
91
-9
82 HH:42. HH40:12.
7639DH Perekond Jaak Kõiva
Tõnu Tänav
Kristi Vaks
3:57:58
80
0
80 DH:25.
7782HH Pobeda Marti Ranne
Olav Mets
3:37:31
79
0
79 HH:43.
7834DH Matkasport Märten Mõttus
Siiri Mere
3:36:33
77
0
77 DH:26.
7941DH Skogssport Tanel Saue
Kairi Tuulmägi
4:03:06
80
-4
76 DH:27.
806DD Kolm paksu sakslast Krista Suppi
Ruth Hanson
Monika Eespakk
3:54:03
74
0
74 DD:10.
8190HH Vhyyzikud Viljar Tina
Gerrit Kanarbik
4:00:27
74
-1
73 HH:44.
8231DH Kadiver Kadi Niggulis
Oliver Immato
3:55:04
71
0
71 DH:28.
83105HH40 Waterworld.ee Veiko Busch
Markko Sinkkonen
4:06:51
78
-7
71 HH:45. HH40:13.
8417DD40 Saarepiigad Raili Nõgu
Vaige Aav
4:05:01
75
-6
69 DD:11. DD40:3.
8524DD40 Piter-Chudovo-2 Krylova Elena
Davydova Iuliia
4:08:15
77
-9
68 DD:12. DD40:4.
86107DH 2 Oravat Alari Orav
Virve Orav
4:01:34
68
-2
66 DH:29. PEREKOND:7.
8712DD Pohlad Riina Salumäe
Kaie Kõrtsini
Mari-Liis Valgeväli
3:52:49
63
0
63 DD:13.
882DD Jäälilled Ene Soop
Liisi Viljalo
3:57:38
63
0
63 DD:14.
8949DH Vunder Jųrn Aadnevik
Hedi Vaikjärv
4:06:17
70
-7
63 DH:30.
90122DH40 Pihkaniskat Helena Luoma
Simo Luoma
3:38:17
57
0
57 DH:31. DH40:11. VV55:4.
91114DH Käbi I Irina Kelder
Mikk Kelder
3:50:06
56
0
56 DH:32. PEREKOND:8.
9260DH40 TeemeKoos Tiia Mõek
Eve Uiboupin
Tarmo Heinla
4:11:40
66
-12
54 DH:33. DH40:12.
931DD BerKad Berit Pilden
Kadri Kadakas
3:32:56
53
0
53 DD:15.
9453DH40 Ilves Evelin Vaik
Mairold Vaik
3:33:54
52
0
52 DH:34. DH40:13.
95111HH Jäärebane Siim Talumaa
Toomas Talumaa
3:51:09
52
0
52 HH:46. PEREKOND:9.
9616DD Walkie-Talkie Kei Kvarnstrom
Marina Vahter
Marika Maidla
3:52:17
52
0
52 DD:16.
97117DH Tornimäe Kotkad Tõnis Kerner
Kerstin Kerner
4:14:16
67
-15
52 DH:35. PEREKOND:10.
9848DH Warsaw Shopping Team Kadi-Liis Minn
Tiit Tähnas
3:59:19
51
0
51 DH:36.
99125DD40 Visad Vanurid Eha Arb
Evi Vahu
4:12:32
57
-13
44 DD:17. DD40:5. VV55:5.
10019DD40 Anu & Virve Anu Malts
Virve Palu
4:00:39
43
-1
42 DD:18. DD40:6.
1017DD Konstruktiivsed lobisejad Kadri Isakar
Liile Jõgi
Siiri Suursoo
3:49:49
41
0
41 DD:19.
1025DD Kino Mari Valgma
Liivi Volt
4:08:56
50
-9
41 DD:20.
10346DH Ulme Raivo Mitt
Hanna Uustal
4:16:06
58
-17
41 DH:37.
1043DD E-Liit Heidi Prits
Eli Rand
3:52:11
39
0
39 DD:21.
10557DH40 Mõmmikud Anne-Ly Palk
Andres Palk
3:54:52
39
0
39 DH:38. DH40:14.
10621DD40 Kadakkirsiroots Marika Kirsspuu
Ülle Kadak
Mari Roots
3:55:17
37
0
37 DD:22. DD40:7.
107109DH Andreas Anu Koppa
Agu Koppa
Andreas Koppa
4:19:28
57
-20
37 DH:39. PEREKOND:11.
10845DH Traadivabriku Mõrrad ja M Karin Koppel
Krista Tooming
Marek Kutepov
3:58:45
36
0
36 DH:40.
109108DH aavxoo Ain Aaviksoo
Alice Aaviksoo
Evelyn Aaviksoo
3:18:48
35
0
35 DH:41. PEREKOND:12.
11069HH Draglain Paul Toomik
Priit Kappak
3:17:21
34
0
34 HH:47.
111116DD Tammetõru Tiina Tamla
Anneli Tamla
4:10:53
43
-11
32 DD:23. PEREKOND:13.
11272HH EOL & DOA Kaarel Kosk
Ivo Kruusalu
4:09:28
38
-10
28 HH:48.
11323DD40 MALMAR Malle Viilma
Marika Müür
3:41:28
22
0
22 DD:24. DD40:8.
11426DD40 Walkie Talkie KK Kristiina Pomm
Kristiina Saks
4:29:33
40
-30
10 DD:25. DD40:9.
-30DH K&J Jorma Valge
Kädy Jefanov
4:35:41
101
0
HILINES
-18DD40 Alati oodatud Elo Liiv
Imbi Soomets
4:37:12
80
0
HILINES
-124DD40 Roos ja Puu Ilme Roosi
Siiri Poopuu
4:42:34
53
0
HILINES
-74HH Hai Kaspar Kelgo
Hirvo Rannu
16:49:35
97
0
HILINES
-8DD Milla&Mann 0:00:00

EiStart
-9DD Mis värk on? 0:00:00

EiStart
-20DD40 Jalas kollased sandaalid 0:00:00

EiStart
-29DH Jooksupartner 0:00:00

EiStart
-33DH Lann ruudus 0:00:00

EiStart
-44DH Zelenograd-1 STEPANOV GLEB
STEPANOV VADIM
STEPANOVA LIUBOV
0:00:00

EiStart
-115HH Reserv 1 0:00:00

EiStart
-121HH40 Reserv 2 0:00:00

EiStart

XT-TEENUSED Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2012, www.tak-soft.com