XT Suverogain 05.07.2014
05.07.2014
Võsu
XT sport
Start:12:00:00
Loojang:00:00:00
Päikese tõus:00:00:00
XT Suverogain - Rattarogain
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
190ROHH SIS Team Lauri Malsroos
Tiit Pekk
Timmo Tammemäe
4:03:29
232
-4
228 ROHH:1.
294ROHH Puujalad Oliver Immato
Rain Muru
3:54:57
194
0
194 ROHH:2.
371ROHH Tarmo ja Raivo Raivo Pelja
Tarmo Saare
4:05:39
196
-6
190 ROHH:3.
488ROHH Team 30+ Baltyre Arno Bachaus
Indrek Lillsoo
4:08:04
199
-9
190 ROHH:4.
592ROHH Rae Rebijad Tõnu Tänav
Veiko Pak
3:57:56
187
0
187 ROHH:5.
689ROHH Soosambla Suusaklubi Raivo Erik
Martti Parve
3:57:47
179
0
179 ROHH:6.
783RODH Viies Ratas Marje Venelaine
Margus Venelaine
4:00:22
168
-1
167 RODH:1.
893ROHH Põrgupõhja VII Tarmo Lillsoo
Rain Lillsoo
3:58:31
154
0
154 ROHH:7.
982RODH Võõrad Marili Zimmermann
Joosep Aloel
3:55:24
144
0
144 RODH:2.
1086RODH RTT Ruta Ottesson
Toomas Rinne
3:53:23
135
0
135 RODH:3.
1181RODD Roosad Suhkrupõrsad Helen Vellau
Marju Villak
3:57:09
110
0
110 RODD:1.
1291ROHH RaOK AS Ants Turban
Sim Turban
4:01:55
106
-2
104 ROHH:8.
1387RODH Perekond TRUSKA Evi Truska
Aare Truska
Katre Maasikas
3:52:07
95
0
95 RODH:4.
1485RODH Tupsununnud Mikk Männiste
Kristi Parro
Kristel Juusu
3:55:59
86
0
86 RODH:5.
-84RODH Twister Adventure Team 0:00:00

EiStart
XT Suverogain
KohtNRKlassNimi LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
165HH40 Piusa 2 Tanel Kannel
Karli Lambot
5:56:52
201
0
201 HH:1. HH40:1.
264HH40 Printcenter Lauri Lahtmäe
Armo Hiie
5:55:32
198
0
198 HH:2. HH40:2.
346DH40 Kadarbiku kange Heiti Hallikma
Viivi-Anne Soots
5:38:39
192
0
192 DH:1. DH40:1.
462HH Aarain team Marko Teder
Ain Fjodorov
5:54:08
187
0
187 HH:3.
520DH Tugev-Terve-Ilus Priit Evardi
Anneken Lemberg
Toomas Laur
6:01:00
187
-2
185 DH:2.
654HH M-klubi Mehis Muru
Martin Vilismäe
5:58:46
184
0
184 HH:4.
729DH Merenäkid Margarete Merenäkk
Meelis Merenäkk
5:52:44
179
0
179 DH:3.
844DH40 Lynx-Lynx Tõnu Ilves
Elin Ilves
5:53:17
175
0
175 DH:4. DH40:2.
955HH JOKA Toomas Marrandi
Kait Vahter
5:58:55
174
0
174 HH:5.
1050HH Ääsmäe Ivo Miller
Jaanus Reha
5:54:01
173
0
173 HH:6.
1157HH Eesti koondis Tanel Taal
Riho Taba
5:45:07
171
0
171 HH:7.
1259HH Edward Teach Kristjan Maade
Arthur Raichmann
5:59:00
167
0
167 HH:8.
1345DH40 Lendorav Mati Preitof
Heidi Sild
Aleksander Pritsik
5:55:43
166
0
166 DH:5. DH40:3.
1453HH T.M. Kaimo Käärmann-Liive
Mati Mägi
5:50:41
163
0
163 HH:9.
155DD Kape XTR Jana Kink
Merike Vanjuk
5:49:56
162
0
162 DD:1.
1661HH A-Tiim Aivo Kaljumäe
Eero Liivandi
5:54:36
161
0
161 HH:10.
1758HH Eesti Energia Spordiklubi Kristian Pilbas
Raul Uuring
5:59:27
160
0
160 HH:11.
1843DH40 spordilinn Eduard Pukkonen
Marje Viirmann
6:02:34
160
-3
157 DH:6. DH40:4.
1915DD40 Rändajad Merike Mets
Evelyn Himma
5:42:21
148
0
148 DD:2. DD40:1.
2032DH Labor Hillar Saare
Mari Kaseväli
Raivo Prants
5:40:22
147
0
147 DH:7.
2151HH Tõttas Olavi Ottas
Siim Tõld
6:03:17
151
-4
147 HH:12.
2236DH40 Võsarändurid Aari Talver
Andres Talver
6:09:06
157
-10
147 DH:8. DH40:5.
2396HH40 Jüri ja Arvi Arvi Käärd
Jüri Rokko
6:00:35
147
-1
146 HH:13. HH40:3. VV55:1.
246DD Jäälilled Maris Terno
Liisi Viljalo
5:42:16
144
0
144 DD:3.
251DD Ulakad Rahel Allas
Siiri Rist
5:41:54
143
0
143 DD:4.
264DD Niff-Naff-Nuff Siiri Mustkivi
Kärt Käärst
Ingrid Piht
6:02:06
145
-3
142 DD:5.
2722DH Skogssport Tanel Saue
Kairi Tuulmägi
5:58:15
140
0
140 DH:9.
2841DH40 Tosin Ilmar Raap
Riika Ploompuu
5:47:55
139
0
139 DH:10. DH40:6.
2927DH OMNIVA Heleri Kirss
Mairo Kirss
5:51:00
135
0
135 DH:11.
3097HH40 Festina Lente Peep Eomois
Sulev Kuiv
5:52:18
133
0
133 HH:14. HH40:4. VV55:2.
3163HH40 SK Sardell Olavi Mätik
Tarmo Tarlap
Rünno Sulg
6:03:15
136
-4
132 HH:15. HH40:5.
3221DH Sääsehirm Merle Lilleoru
Mari-Liis Toom
Tarvo Jõeste
5:45:41
131
0
131 DH:12.
3367HH40 Novaator RSK Villu Päärt
Matis Märtson
5:56:44
131
0
131 HH:16. HH40:6.
3480DH HP-Sport team Heiki Pajuste
Helis Pajuste
5:42:12
128
0
128 DH:13. Perekond:1.
3549DH40 BE44 Eskins Ivars
Evija Stracinska
5:46:29
128
0
128 DH:14. DH40:7.
3634DH AnTõnn Anni Rõuk
Tõnis Vaiksaar
6:01:09
129
-2
127 DH:15.
3716DD40 M&M Sigrid Saluri
Made Vares
5:43:58
125
0
125 DD:6. DD40:2.
3868HH40 Metsakolli sõbrad Peep Elmeste
Jüri Kadaja
5:45:49
124
0
124 HH:17. HH40:7.
3966HH40 PGTiksoja Tuulis Mägi
Kuno Kurg
6:01:14
126
-2
124 HH:18. HH40:8.
4014DD 2xVelba Helena Velba
Hillevi Velba
5:46:34
122
0
122 DD:7.
4131DH Lann ruudus Kaili Laanemets
Raivo Laanemets
5:56:42
116
0
116 DH:16.
4210DD Duubel Nele Marrandi
Nele Taba
6:03:24
120
-4
116 DD:8.
4317DD40 Kulgejad Liis Lille
Inger Jalakas
5:42:35
115
0
115 DD:9. DD40:3.
4460HH Cougar Aleksandr Podgornov
Margus Napp
5:21:22
114
0
114 HH:19.
4513DD BerKad Berit Pilden
Kadri Kadakas
5:35:39
114
0
114 DD:10.
4623DH Siredad sääred Maarja Vipp
Mari Muldmaa
Karel Pool
5:57:02
114
0
114 DH:17.
4774HH Vennased Marek Pritsik
Marten Lauri
Sander Pritsik
5:40:47
112
0
112 HH:20. Perekond:2.
4870HH40 Galvex Estonia Veiko Busch
Markko Sinkkonen
5:41:01
112
0
112 HH:21. HH40:9.
4947DH40 Juhuslik Triiv Paavo Helde
Küllike Rehe
5:50:22
112
0
112 DH:18. DH40:8.
5026DH Paras Pähkel Liina Silluste
Sass Saat
Katrin Kallisma
5:34:10
110
0
110 DH:19.
5178DH Kivimäe käijad Ain Nemvalts
Liis Nemvalts
5:45:30
110
0
110 DH:20. Perekond:3.
5225DH Pool Sarekit Maris Mändel
Tiit Liivik
Ahti Heinla
5:53:25
109
0
109 DH:21.
5399DH40 Sepp Leivo Sepp
Kaja Sepp
Ramses Sepp
5:58:09
108
0
108 DH:22. DH40:9. Perekond:4.
543DD Turboparmud Kadi Taalberg
Anu Oras
Ülle Lobjakas
5:59:33
108
0
108 DD:11.
5573HH Ükskord me VeikoHerodes
Georg Herodes
Isak Lambot
6:03:33
112
-4
108 HH:22. Perekond:5.
5698DD40 Naabrid  Ene Sulg
Siiri Poopuu
5:59:47
107
0
107 DD:12. DD40:4.
5748DH40 Ilves Evelin Vaik
Mairold Vaik
5:34:29
105
0
105 DH:23. DH40:10.
5839DH40 Waterworld.ee Einari Talviste
Tiina Krutob
5:52:10
105
0
105 DH:24. DH40:11.
5940DH40 TutiVaps Aivar Liivrand
Eva Rinne
5:34:37
104
0
104 DH:25. DH40:12.
6024DH Rajaotsijad Tauri Raja
Vello Loorits
Tiina Raja
5:59:23
104
0
104 DH:26.
6112DD Boksipeatus Annika Aruste
Kaie Kõrtsini
5:52:19
102
0
102 DD:13.
6269HH40 KA-MA Margus Kreinin
Kalmet Kala
4:52:51
101
0
101 HH:23. HH40:10.
6372HH Libahundi pesakond Veikko Tamlak
Aksel Jan Tamlak
Tiiu Mägi
5:51:28
100
0
100 HH:24. Perekond:6.
6419DH Vunder Jųrn Aadnevik
Hedi Vaikjärv
6:00:33
101
-1
100 DH:27.
6542DH40 TeemeKoos Tiia Mõek
Tarmo Heinla
Egon Mõek 
5:56:17
96
0
96 DH:28. DH40:13.
6628DH MLK Kalju Vaikjärv
Mai-Liis Õnnis
4:58:49
94
0
94 DH:29.
6718DD40 Alati oodatud Pille Ambur
Imbi Soomets
Elo Liiv
5:38:41
94
0
94 DD:14. DD40:5.
6830DH Liisund Jakob Jakob Johan Lindam
Liis Uusküla
5:44:12
91
0
91 DH:30.
6933DH C&A Caroline Lasseron
Anti Noor
5:47:58
87
0
87 DH:31.
7011DD CyberRebased Meril Vaht
Riin Saarmäe
Anet Ansperi
5:38:57
85
0
85 DD:15.
7176DH Tammekad Ekvard-Allan-Matis Joakit
Ethel Madalik
5:36:33
83
0
83 DH:32. Perekond:7.
7279HH Jäärebane Siim Talumaa
Toomas Talumaa
5:53:34
74
0
74 HH:25. Perekond:8.
7375DH Tornimäe Kotkad Tõnis Kerner
Kerstin Kerner
5:56:37
74
0
74 DH:33. Perekond:9.
742DD Tüdrukud Helen Ojamaa
Tuuli Kull
Katre Kurvits
5:56:48
73
0
73 DD:16.
7537DH40 Viru Tull Karol Keskküla
Kai Õunapuu
5:33:11
65
0
65 DH:34. DH40:14.
7677DH Kolm Kuuske Pearu Kuusk
Külliki Kuusk
Triin Kuusk
5:54:27
63
0
63 DH:35. Perekond:10.
779DD Hälvatroonikud Eleri Kivistik
Ines Malmberg
Jaana Karja
5:55:45
54
0
54 DD:17.
788DD Iv-An Ivika Villers
Anne-Liis Raatma
5:48:32
53
0
53 DD:18.
7935DH40 Õunamoosivargad Helen Õunap
Valdo Õunap
5:16:42
50
0
50 DH:36. DH40:15.
8038DH40 Viisuveeretajad Anneli Rämmann
Andrus Rämmann
2:40:03
28
0
28 DH:37. DH40:16.
-95DD40 Üksik Uitaja Anu Pallon
5:35:32
91
0
KATK.
-100HH Piiroja Raio Piiroja
5:46:37
122
0
KATK.
-7DD Jaanuarimutid Anne Pirn
0:00:00

EiStart
-52HH TSAU 0:00:00

EiStart
-56HH Ilmäraeksimatud 0:00:00

EiStart

XT-TEENUSED Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2012, www.tak-soft.com